KONST / Litografier / Grafiskt blad 13272003
*
nr 1327 2003
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Varg. Signerad, numrerad 35/60. Oramat löst blad. Motivet: 38x56 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2020
kl 18:05:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/5 11:29:28
1
500 kr
18/5 16:29:07
2
1.000 kr
18/5 17:36:39
1
700 kr
18/5 17:36:39
2
800 kr (Budbetjänt)
18/5 17:58:04
1
900 kr
18/5 17:58:04
2
1.000 kr (Budbetjänt)
18/5 17:58:39
1
Vinnande bud
18/5 18:02:50
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck jonas nilsson litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varg
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:28
-
7146 Färglitografi
Jean Picard Le Doux, "Oiseau soleil. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:40
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:36
-
7130 Färglitografi
Karta, Frankrike, färglitografi, yttermått inklusi..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:55
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:43
-
7416 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:46
*
Jonas Nilsson
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Läs om budbetjänten
nr 1327 2003
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Varg. Signerad, numrerad 35/60. Oramat löst blad. Motivet: 38x56 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/5 11:29:28 | 1 | 500 kr |
18/5 16:29:07 | 2 | 1.000 kr |
18/5 17:36:39 | 1 | 700 kr |
18/5 17:36:39 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
18/5 17:58:04 | 1 | 900 kr |
18/5 17:58:04 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
18/5 17:58:39 | 1 | Vinnande bud |
18/5 18:02:50 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck jonas nilsson litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varg
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:28 -
7146 Färglitografi
Jean Picard Le Doux, "Oiseau soleil. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:40 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:36
-
7130 Färglitografi
Karta, Frankrike, färglitografi, yttermått inklusi..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:55 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:43 -
7416 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:46